3-6-1245
3M
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6-1245 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6-1245 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 3-6-1245 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | TAPE COPPER FOIL 76.2MMX5.5M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $33.054 | $31.108 | $30.136 | $28.191 | $26.636 | |
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 3-6-1245 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | TAPE COPPER FOIL 76.2MMX5.5M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1124 pcs |
| Datablad | Insulation for Transformer Appl Guide1245 Tape Datasheet |
| Produktfoto | 3-6-1245.jpg |
| Kategori | RF / IF og RFID |
| Bredde | 3.000" (76.20mm) |
| Type | Shielding Tape |
| Tykkelse - Samlet | 0.004" (0.10mm) |
| Form | - |
| Serie | 1245 |
| Andre navne | 361245 3M9907 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiale | Embossed Copper Foil |
| Længde | 18.000' (5.50m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Lim | Non-Conductive, Single Sided |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle 3M serie elektroniske komponenter. Vi har 1124 stykker 3M 3-6-1245 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
3-6-10-SJ4570 - producenter:
3M - Beskrivelse:
LP RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCT 10PK - På lager:
2178
- En del#:
3-601966-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
POSITIONER DANIELS # K776 - På lager:
731
- En del#:
3-604773-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE TIE HEAVY DUTY 15" LONG - På lager:
207899
- En del#:
3-601966-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
POSITIONER DANIELS #K1347 - På lager:
1066
- En del#:
3-601989-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN TERM BLK TAB DOUBLE 45 DEG - På lager:
62256
- En del#:
3-6-10-SJ4575 - producenter:
3M - Beskrivelse:
RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCTNGL 10PK - På lager:
1904
- En del#:
3-601966-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
POSITIONER DANIELS #K805 - På lager:
954
- En del#:
3-6-10-SJ3560 - producenter:
3M - Beskrivelse:
RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCTNGL 10PK - På lager:
882
- En del#:
3-603225-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
AMP-TY 9",120#NAT - På lager:
203175
