ECAM-FD-A-N-A-0750
3M
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb ECAM-FD-A-N-A-0750 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb ECAM-FD-A-N-A-0750 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | ECAM-FD-A-N-A-0750 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | ECAM DROP SCAPC ONE END 750' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $121.708 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | ECAM-FD-A-N-A-0750 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | ECAM DROP SCAPC ONE END 750' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 286 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | ECAM |
| Retur tab | 60dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 00051111954546 05111195454 7010350948 80611383987 |
| Driftstemperatur | - |
| Længde - Samlet | 750.0' (228.6m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.40dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 750.0' (228.6m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Black |
| Kabel Type | Ribbon Fiber |
| Kabeldiameter | 1.26" (32.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | Cable |
| 1. konnektor | SC/APC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle 3M serie elektroniske komponenter. Vi har 286 stykker 3M ECAM-FD-A-N-A-0750 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
T38320-11-0 - producenter:
Curtis Industries - Beskrivelse:
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375" - På lager:
13438

