ECAM-FD-A-N-C-0750
3M
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb ECAM-FD-A-N-C-0750 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb ECAM-FD-A-N-C-0750 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | ECAM-FD-A-N-C-0750 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | ECAM DROP SCAPC ONE END 750' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $138.232 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | ECAM-FD-A-N-C-0750 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | ECAM DROP SCAPC ONE END 750' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 273 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | ECAM |
| Retur tab | 60dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 00051111954553 05111195455 7100175496 80611383995 |
| Driftstemperatur | - |
| Længde - Samlet | 750.0' (228.6m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.40dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 750.0' (228.6m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Black |
| Kabel Type | Ribbon Fiber |
| Kabeldiameter | 1.26" (32.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | Cable |
| 1. konnektor | SC/APC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle 3M serie elektroniske komponenter. Vi har 273 stykker 3M ECAM-FD-A-N-C-0750 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
ECAP 7830N .2 X 9.45" - producenter:
3M - Beskrivelse:
PAD ECAP 240.03X304MM TAPE - På lager:
4264
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-1500 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1500' - På lager:
139
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0150 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 150' - På lager:
702
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0300 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - På lager:
485
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0400 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 400' - På lager:
426
- En del#:
ECAP1P - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FUSEHOLDER END CAP - På lager:
74952
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0600 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - På lager:
325
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0350 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - På lager:
442
- En del#:
ECAP 7830N .3 X 9.45" - producenter:
3M - Beskrivelse:
PAD ECAP 240.03X304MM TAPE - På lager:
5706
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0450 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - På lager:
388
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0250 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - På lager:
528
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0500 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - På lager:
313
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0700 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 700' - På lager:
229
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0900 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 900' - På lager:
209
- En del#:
ECAPMP - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FUSEHOLDER END CAP - På lager:
63927
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0800 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 800' - På lager:
275
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-0200 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 200' - På lager:
574
- En del#:
ECAM-FD-A-N-C-1000 - producenter:
3M - Beskrivelse:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1000' - På lager:
166

