VOL-V6L/R10
3M
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb VOL-V6L/R10 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb VOL-V6L/R10 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | VOL-V6L/R10 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | VOL-V6L/R10 |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beskrivelse | PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4945 pcs |
| Produktfoto | VOL-V6L/R10.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | Volition™ |
| Retur tab | 29.2dB |
| Vurderinger | OFNR, LSZH |
| Andre navne | 00051138710002 05113871000 80611313968 |
| Driftstemperatur | - |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.21dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic VF-45 To VF-45 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Beige |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | VF-45 |
| 1. konnektor | VF-45 |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle 3M serie elektroniske komponenter. Vi har 4945 stykker 3M VOL-V6L/R10 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
VOL-OCK6-U-W8 - producenter:
3M - Beskrivelse:
RJ45 CAT.6 UTP JACK WTE - På lager:
2287
