LT1032CSW#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb LT1032CSW#PBF med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb LT1032CSW#PBF med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Fabrikant | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Beskrivelse | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.673 | $1.111 | $0.936 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Fabrikant | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Beskrivelse | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 39042 pcs |
| Datablad | LT1032 |
| Produktfoto | LT1032CSW#PBF.jpg |
| Kategori | Integrerede kredsløb (IC'er) |
| Spænding - Supply | 5 V ~ 15 V |
| Type | Driver |
| Leverandør Device Package | 16-SOIC |
| Serie | - |
| protokol | RS232, RS423 |
| Emballage | Tube |
| Pakke / tilfælde | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navne | LT1032CSWPBF |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivere / modtagere | 4/0 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | - |
| Detaljeret beskrivelse | 4/0 Driver RS232, RS423 16-SOIC |
| Datahastighed | - |
| Basenummer | LT1032 |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle ADI (Analog Devices, Inc.) serie elektroniske komponenter. Vi har 39042 stykker ADI (Analog Devices, Inc.) LT1032CSW#PBF på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
LT1031DMH#PBF - producenter:
Linear Technology - Beskrivelse:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - På lager:
5295
- En del#:
LT1034BCZ-1.2#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - På lager:
35500
- En del#:
LT1032CN#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - På lager:
36990
- En del#:
LT1032IN#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - På lager:
26961
- En del#:
LT1034BIZ-1.2#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - På lager:
18921
- En del#:
LT1034BCZ-1.2#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - På lager:
35013
- En del#:
LT1031BCH - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - På lager:
3990
- En del#:
LT1032ISW#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - På lager:
31955
- En del#:
LT1031CCH#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - På lager:
4795
- En del#:
LT1034BCZ-2.5#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 - På lager:
29250
- En del#:
LT1030CN#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - På lager:
4300
- En del#:
LT1033CT#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC REG LINEAR NEG ADJ 3A TO220-3 - På lager:
28595
- En del#:
LT1032CSW#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - På lager:
31590
- En del#:
LT1030CS#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRVR LOWPWR QUAD 14-SOIC - På lager:
5128
- En del#:
LT1030CN - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - På lager:
48598
- En del#:
LT1030CS#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRVR LOWPWR QUAD 14-SOIC - På lager:
5739
- En del#:
LT1034BCZ-2.5#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 - På lager:
36624
- En del#:
LT1032ISW#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - På lager:
29740
