LT8311MPFE#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb LT8311MPFE#PBF med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb LT8311MPFE#PBF med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | LT8311MPFE#PBF |
|---|---|
| Fabrikant | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Beskrivelse | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.963 | $4.658 | $3.96 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | LT8311MPFE#PBF |
|---|---|
| Fabrikant | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Beskrivelse | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 9940 pcs |
| Datablad | LT8311 |
| Produktfoto | LT8311MPFE#PBF.jpg |
| Kategori | Integrerede kredsløb (IC'er) |
| Spænding - Supply | 3.7 V ~ 30 V |
| Spænding - Indgang | - |
| Leverandør Device Package | 20-TSSOP-EP |
| Serie | - |
| Emballage | Tube |
| Pakke / tilfælde | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), 16 Leads, Exposed Pad |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaljeret beskrivelse | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 20-TSSOP-EP |
| Nuværende - Forsyning | 4.5mA |
| Basenummer | LT8311 |
| Applikationer | Secondary-Side Controller |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle ADI (Analog Devices, Inc.) serie elektroniske komponenter. Vi har 9940 stykker ADI (Analog Devices, Inc.) LT8311MPFE#PBF på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
LT8311IFE#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
19771
- En del#:
LT8315EFE#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC REG CTRLR FLYBACK 20TSSOP - På lager:
20621
- En del#:
LT8312EMS#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
32961
- En del#:
LT8311EFE#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
22957
- En del#:
LT8311HFE#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
22856
- En del#:
LT8312EMS#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
35256
- En del#:
LT8312HMS#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
23812
- En del#:
LT8310IFE#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
23472
- En del#:
LT8310IFE#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
23119
- En del#:
LT8312MPMS#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
11279
- En del#:
LT8311HFE#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
19149
- En del#:
LT8310MPFE#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
8526
- En del#:
LT8311MPFE#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
7323
- En del#:
LT8312IMS#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
31844
- En del#:
LT8311IFE#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
23201
- En del#:
LT8311EFE#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
28803
- En del#:
LT8312MPMS#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
10814
- En del#:
LT8312HMS#PBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
28064
- En del#:
LT8310MPFE#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP - På lager:
9178
- En del#:
LT8312IMS#TRPBF - producenter:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Beskrivelse:
IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP - På lager:
27983
