5492191-3
AMP Connectors / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5492191-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5492191-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 5492191-3 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| Beskrivelse | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.078 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 5492191-3 |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors |
| Beskrivelse | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2958 pcs |
| Datablad | 5492191 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer | 5492191-3 |
| Længde - Samlet | - |
| Jakke (Isolering) Materiale | 0.50dB |
| Indsætnings tab | Blue, Green |
| Køn | Buffered Fiber |
| Fiber Type | 0.12" (3.0mm) |
| Funktioner | Riser |
| Udvidet beskrivelse | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/UPC 9.8' (3.0m) |
| Beskrivelse | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Kontakt opsigelse | 65dB |
| Farve - stik | Yellow |
| Farve - Kabel | - |
| Kanaler | SC/UPC |
| Bend Radius | 9.8' (3.0m) |
| 2. Connector | SC/APC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle TE Connectivity AMP Connectors serie elektroniske komponenter. Vi har 2958 stykker TE Connectivity AMP Connectors 5492191-3 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
5492123-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - På lager:
17808
- En del#:
5492191-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
2420
- En del#:
5492221-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - På lager:
4946
- En del#:
5492231-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - På lager:
5537
- En del#:
5492170-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 3M - På lager:
7896
- En del#:
5492187-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - På lager:
2587
- En del#:
5492123-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - På lager:
28494
- En del#:
5492191-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
2288
- En del#:
5492123-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - På lager:
29322
- En del#:
5492187-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - På lager:
2277
- En del#:
5492191-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
2766
- En del#:
5492170-1 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 1M - På lager:
8932
- En del#:
5492187-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - På lager:
2825
- En del#:
5492231-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - På lager:
4257
- En del#:
5492191-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
2914
- En del#:
5492193-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - På lager:
4845
- En del#:
5492221-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - På lager:
5658
- En del#:
5492221-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - På lager:
4628
- En del#:
5492170-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 2M - På lager:
11047
- En del#:
5492191-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
3057

