DK-2611-01
ASSMANN WSW Components
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DK-2611-01 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DK-2611-01 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | DK-2611-01 |
|---|---|
| Fabrikant | ASSMANN WSW Components |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.87 | $4.427 | $4.316 | $3.984 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.763 | $3.431 | $3.209 | $2.944 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | DK-2611-01 |
|---|---|
| Fabrikant | ASSMANN WSW Components |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 11134 pcs |
| Datablad | DK-2611-xx Drawing |
| Produktfoto | DK-2611-01.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | Digitus® |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | AE10427 DK261101 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle ASSMANN WSW Components serie elektroniske komponenter. Vi har 11134 stykker ASSMANN WSW Components DK-2611-01 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
DK-2611-02 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M - På lager:
12177
- En del#:
DK-2543-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 5M - På lager:
5283
- En del#:
DK-2544-02 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 2M - På lager:
4354
- En del#:
DK-2544-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 5M - På lager:
4272
- En del#:
DK-2612-01 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - På lager:
10357
- En del#:
DK-2544-01 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 1M - På lager:
5759
- En del#:
DK-2612-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M - På lager:
8398
- En del#:
DK-2544-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 7M - På lager:
4812
- En del#:
DK-2544-03/3 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 3M - På lager:
5667
- En del#:
DK-2611-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M - På lager:
8844
- En del#:
DK-2611-03 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 3M - På lager:
10047
- En del#:
DK-2612-02 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - På lager:
11513
- En del#:
DK-2544-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 10M - På lager:
4148
- En del#:
DK-2543-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 7M - På lager:
4164
- En del#:
DK-2611-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - På lager:
6584
- En del#:
DK-2543-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 10M - På lager:
3870
- En del#:
DK-2612-03 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M - På lager:
7784
- En del#:
DK-2612-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - På lager:
7868
- En del#:
DK-2611-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - På lager:
6363
- En del#:
DK-2544-03 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 3M - På lager:
4737
