DK-2612-03
ASSMANN WSW Components
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DK-2612-03 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DK-2612-03 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | DK-2612-03 |
|---|---|
| Fabrikant | ASSMANN WSW Components |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.51 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | DK-2612-03 |
|---|---|
| Fabrikant | ASSMANN WSW Components |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 7784 pcs |
| Datablad | Fiber Optic Catalog |
| Produktfoto | DK-2612-03.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | Digitus® |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | AE10435 DK261203 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 9.8' (3.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 9.8' (3.0m) |
| Farve - stik | Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle ASSMANN WSW Components serie elektroniske komponenter. Vi har 7784 stykker ASSMANN WSW Components DK-2612-03 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
DK-2612-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M - På lager:
8398
- En del#:
DK-2611-01 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M - På lager:
11134
- En del#:
DK-2622-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 7M - På lager:
8431
- En del#:
DK-2612-02 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - På lager:
11513
- En del#:
DK-2622-03 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 3M - På lager:
9411
- En del#:
DK-2612-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 10M - På lager:
6115
- En del#:
DK-2622-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 5M - På lager:
8212
- En del#:
DK-2622-01 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 1M - På lager:
11878
- En del#:
DK-2611-03 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 3M - På lager:
10047
- En del#:
DK-2612-01 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - På lager:
10357
- En del#:
DK-2611-02 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M - På lager:
12177
- En del#:
DK-2622-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 10M - På lager:
5919
- En del#:
DK-2544-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 7M - På lager:
4812
- En del#:
DK-2611-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M - På lager:
8844
- En del#:
DK-2622-02 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 2M - På lager:
11314
- En del#:
DK-2611-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - På lager:
6363
- En del#:
DK-2631-01 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 1M - På lager:
7324
- En del#:
DK-2544-10 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC 10M - På lager:
4148
- En del#:
DK-2611-07 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - På lager:
6584
- En del#:
DK-2612-05 - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - På lager:
7868
