0862554008
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 0862554008 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 0862554008 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 0862554008 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 5M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | 0862554008 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 5M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4289 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode |
| Serie | 86255 |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 086255-4008 86255-4008 862554008 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 16.4' (5.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic To 50/125 16.4' (5.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | - |
| 1. konnektor | - |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 4289 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 0862554008 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
0862554090 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 1M - På lager:
5585
- En del#:
0862554215 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 1M - På lager:
5460
- En del#:
0862554350 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 1M - På lager:
5103
- En del#:
0862554218 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 5M - På lager:
5310
- En del#:
086222020101800+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
CONN FPC 20POS 0.50MM R/A - På lager:
115944
- En del#:
086210033340800A+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A - På lager:
92168
- En del#:
086222024101800+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A - På lager:
83240
- En del#:
0862554353 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 5M - På lager:
4797
- En del#:
0862554217 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 3M - På lager:
5342
- En del#:
0862554005 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 1M - På lager:
3998
- En del#:
086222010101800+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
FPC 0.5 MM - På lager:
167654
- En del#:
0862554007 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 3M - På lager:
3977
- En del#:
086210030340800+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A - På lager:
56521
- En del#:
0862554093 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 5M - På lager:
5256
- En del#:
086222030101800+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A - På lager:
69634
- En del#:
0862554352 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 3M - På lager:
4938
- En del#:
0862554092 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 3M - På lager:
4472
- En del#:
086212033340800A+ - producenter:
AVX Corporation - Beskrivelse:
CONN FFC TOP 33POS 0.50MM R/A - På lager:
73762
- En del#:
0862555005 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
SC JPR MM 62.5/125 3.0MM RSR 1M - På lager:
4299

