1062250002
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062250002 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062250002 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062250002 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $75.583 | $73.064 | $68.025 | $67.017 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1062250002 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 564 pcs |
| Datablad | 1062250002 Drawing106225 DrawingMTP/MPO Series Datasheet |
| Produktfoto | 1062250002.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, OM3 |
| Serie | 106225 |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | LSZH |
| Andre navne | 106225-0002 WM17957 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 82.0' (25.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.35dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Plenum |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 82.0' (25.0m) |
| Farve - stik | Aqua |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | Trunk |
| Kabeldiameter | 0.19" (4.8mm) |
| Bend Radius | 68mm |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 564 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062250002 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
GTCL06F14S-2PX-B30 - producenter:
Amphenol Industrial - Beskrivelse:
GT 4C 4#16S PIN PLUG - På lager:
2016
