1062250014
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062250014 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062250014 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062250014 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $148.343 | $143.397 | $133.507 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1062250014 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | |
| Mængde til rådighed | 294 pcs |
| Datablad | MTP/MPO Series Datasheet |
| Produktfoto | 1062250014-001.jpg , 1062250014-002.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | - |
| Serie | 106225 |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 106225-0014 WM17965 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 82.0' (25.0m) |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Low Smoke, Plenum |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 82.0' (25.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | Trunk |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | 89mm |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 294 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062250014 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1062250001 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - På lager:
899
- En del#:
1062250003 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - På lager:
278
- En del#:
1062250025 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FLEXI TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - På lager:
717
- En del#:
1062250-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN SSMA PLUG STR 50 OHM SOLDER - På lager:
2088
- En del#:
1062250012 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 100M - På lager:
152
- En del#:
1062250010 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 25M - På lager:
472
- En del#:
1062250035 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FLEXI TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - På lager:
303
- En del#:
1062250027 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FLEXI TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - På lager:
330
- En del#:
1062250011 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - På lager:
314
- En del#:
1062250023 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 50M - På lager:
196
- En del#:
1062250024 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 100M - På lager:
130
- En del#:
1062250002 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M - På lager:
564
- En del#:
1062250009 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - På lager:
574
- En del#:
1062250015 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 50M - På lager:
154
- En del#:
1062250033 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FLEXI TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - På lager:
824
- En del#:
1062250021 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 10M - På lager:
544
- En del#:
1062250004 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 100M - På lager:
160
- En del#:
1062250016 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 100M - På lager:
79
- En del#:
1062250013 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 10M - På lager:
453
- En del#:
1062250022 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 25M - På lager:
321
