1062672001
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062672001 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062672001 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062672001 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | F/O CABLE MTP/JMPR 500MM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $26.646 | $25.08 | $24.296 | $22.728 | $21.474 | |
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1062672001 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | F/O CABLE MTP/JMPR 500MM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1791 pcs |
| Datablad | VersaBeam™ Brochure106267-200x/1x Drawing |
| Produktfoto | 1062672001.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | VersaBeam 106267 |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNG-LS |
| Andre navne | 106267-2001 WM9085 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 1.64' (500mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 2.00dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MTP To VersaBeam Pod 50/125 1.64' (500mm) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange, Black Stripe |
| Kabel Type | Ribbon Fiber |
| Kabeldiameter | 0.07" (1.8mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | VersaBeam Pod |
| 1. konnektor | MTP |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 1791 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062672001 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1062673000 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR 300MM - På lager:
1431
- En del#:
10623 - producenter:
Astro Tool Corp. - Beskrivelse:
TOOL CRIMP HEAD PNEUM - På lager:
38
- En del#:
1062672011 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR 500MM - På lager:
1502
- En del#:
1062673001 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR 300MM - På lager:
1491
- En del#:
1062350000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
LM 5.08/5/3/90 BK - På lager:
50786
- En del#:
1062660000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
JUMPER FOR WDU 6 5POS - På lager:
19745
- En del#:
1062673003 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - På lager:
990
- En del#:
1062590000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN COUPLR RCPT SCRJ-SCRJ DUPLX - På lager:
1251
- En del#:
1062673002 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - På lager:
984
- En del#:
1062672031 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM - På lager:
897
- En del#:
1062620000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX - På lager:
1304
- En del#:
1062600000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN COUPLR RCPT SCRJ-SCRJ DUPLX - På lager:
1433
- En del#:
1062672041 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR (4) 500MM - På lager:
523
- En del#:
1062672021 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM - På lager:
840
- En del#:
1062670000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
JUMPER FOR WDU 6 6POS - På lager:
14854
- En del#:
1062610000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX - På lager:
1159
- En del#:
1062680000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
JUMPER FOR WDU 6 7POS - På lager:
13006
- En del#:
1062672051 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
F/O CABLE MTP/JMPR (4) 500MM - På lager:
444
