1062830016
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062830016 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062830016 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062830016 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Ikke anvendelig / Ikke anvendelig |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1062830016 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Ikke anvendelig / Ikke anvendelig |
| Mængde til rådighed | 6041 pcs |
| Datablad | 1062830016 Drawing |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 106283-0016 |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 52.5' (16.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Not applicable / Not applicable |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 1.00dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 52.5' (16.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | 50mm |
| 2. Connector | MTP |
| 1. konnektor | MTP |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 6041 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062830016 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1062830021 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 21.0M - På lager:
4748
- En del#:
1062830025 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
5125
- En del#:
1062830008 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
5212
- En del#:
1062830015 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
5670
- En del#:
1062830023 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 23.0M - På lager:
5339
- En del#:
1062830012 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
5592
- En del#:
1062830010 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
626
- En del#:
1062830009 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
4021
- En del#:
1062830022 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 22.0M - På lager:
4849
- En del#:
1062830024 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 24.0M - På lager:
4339
- En del#:
1062830007 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
5828
- En del#:
1062830017 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 17.0M - På lager:
4253
- En del#:
1062830011 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
4950
- En del#:
1062830014 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
4749
- En del#:
1062830013 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
4637
- En del#:
1062830006 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
4204
- En del#:
1062830026 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 26.0M - På lager:
5649
- En del#:
1062830020 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - På lager:
463
- En del#:
1062830019 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 19.0M - På lager:
4947
- En del#:
1062830018 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 18.0M - På lager:
5191

