1062835103
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062835103 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062835103 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062835103 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $81.891 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1062835103 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 409 pcs |
| Datablad | 1062835yyy Drawing |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 106283-5103 |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 16.4' (5.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB, 0.35dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex (4) To MTP 50/125 16.4' (5.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | 50mm |
| 2. Connector | MTP |
| 1. konnektor | LC Duplex (4) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 409 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062835103 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1062835102 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
570
- En del#:
1062835001 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
5188
- En del#:
1062835302 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT HB CBL ASSY - På lager:
570
- En del#:
1062835101 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
563
- En del#:
1062835205 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
368
- En del#:
1062835003 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CABLE QSFP+ OPTICAL BRKOUT ASSY - På lager:
452
- En del#:
1062835002 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-DLC BOUT CABLE ASSY - På lager:
4863
- En del#:
1062835203 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
512
- En del#:
1062834012 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY,SNGL JK - På lager:
693
- En del#:
1062834005 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY, SNGL J - På lager:
707
- En del#:
1062835107 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BO MM50 OM3 CBL A - På lager:
401
- En del#:
1062835104 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC OM3 CBL ASSY 10M - På lager:
331
- En del#:
1062835301 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT HB CBL ASSY - På lager:
525
- En del#:
1062834010 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY,SNGL JK - På lager:
790
- En del#:
1062835204 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
4537
- En del#:
1062835004 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
5510
- En del#:
1062835202 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-SLC BOUT CABLE ASSY - På lager:
499
- En del#:
1062835201 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
486
- En del#:
1062835005 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - På lager:
5042
- En del#:
1062835105 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CABLE MX QSFP MTP-LC BOUT 15M - På lager:
5031

