1062841003
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062841003 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062841003 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062841003 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | MOLEX CXP 24F MM50 OM3 ASSY,OFNP |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $74.946 | $72.446 | $67.45 | $66.451 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1062841003 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | MOLEX CXP 24F MM50 OM3 ASSY,OFNP |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 532 pcs |
| Datablad | 106284 Drawing |
| Produktfoto | 1062841003.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode |
| Serie | CXP |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 106284-1003 WM12884 |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 9.8' (3.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 9.8' (3.0m) |
| Farve - stik | Aqua |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.15" (3.8mm) |
| Bend Radius | 20mm |
| 2. Connector | MTP |
| 1. konnektor | MTP |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 532 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062841003 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1062A 0102500 - producenter:
Belden - Beskrivelse:
CBL 50PR 20AWG SHLD - På lager:
4
- En del#:
1062838110 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-4LCD, SM BRKOUT CBL - På lager:
358
- En del#:
1062840015 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 15M - På lager:
433
- En del#:
106284-1100 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSEMBLIES - På lager:
4109
- En del#:
1062860000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CVR LIGHTNING SYM WAD 27 10/PK - På lager:
2169
- En del#:
1062841005 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 5M - På lager:
679
- En del#:
1062840010 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 10M - På lager:
616
- En del#:
1062841001 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 1M - På lager:
813
- En del#:
1062TR - producenter:
Keystone Electronics Corp. - Beskrivelse:
HOLDER BATT COIN 2-CELL 20MM SMD - På lager:
49519
- En del#:
1062841010 - producenter:
Molex, LLC - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 10M - På lager:
595
- En del#:
1062847000 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
12F RIBBN TK JCKT LOOPBACK - På lager:
810
- En del#:
1062841020 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 20M - På lager:
334
- En del#:
1062838108 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MX QSFP MTP-4LCD, SM BRKOUT CBL - På lager:
401
- En del#:
1062840003 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
MOLEX CXP 24F MM50 OM2 ASSY,OFNP - På lager:
4904
- En del#:
1062841015 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM3 ASSY OFNP 15M - På lager:
434
- En del#:
1063 - producenter:
Keystone Electronics Corp. - Beskrivelse:
HOLDER BATTERY COIN CELL 20MM - På lager:
92240
- En del#:
1062840020 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 20M - På lager:
468
- En del#:
1062840005 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 5M - På lager:
713
- En del#:
1062960000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
COVER BLANK WAD 27 10/PK - På lager:
2266
- En del#:
1062840001 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CXP 24F MM50 OM2 ASSY OFNP 1M - På lager:
923
