1062847000
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062847000 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1062847000 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1062847000 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | 12F RIBBN TK JCKT LOOPBACK |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $40.406 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | 1062847000 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | 12F RIBBN TK JCKT LOOPBACK |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 810 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode |
| Serie | CXP |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 106284-7000 |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 |
| Farve - stik | Aqua |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.15" (3.8mm) |
| Bend Radius | 20mm |
| 2. Connector | MTP |
| 1. konnektor | MTP |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 810 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062847000 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com


