1-1906013-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-1906013-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-1906013-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-1906013-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.768 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-1906013-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2081 pcs |
| Datablad | 1906013 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Beige, Blue |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2081 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-1906013-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-1906012-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1661
- En del#:
1-1906014-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1975
- En del#:
1-1906013-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1193
- En del#:
1-1906012-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1882
- En del#:
1-1906013-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1569
- En del#:
1-1906012-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1513
- En del#:
1-1906012-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1543
- En del#:
1-1906013-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1621
- En del#:
1-1906013-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1824
- En del#:
1-1906013-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1553
- En del#:
1-1906012-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1285
- En del#:
1-1906013-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1413
- En del#:
1-1906012-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1399
- En del#:
1-1906013-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1363
- En del#:
1-1906013-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1642
- En del#:
1-1906012-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1694
- En del#:
1-1906013-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1574
- En del#:
1-1906012-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1487
- En del#:
1-1906012-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1409
- En del#:
1-1906012-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
1585

