1-1906015-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-1906015-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-1906015-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-1906015-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $24.957 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-1906015-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1490 pcs |
| Datablad | 1906015 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 62.3' (19.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.52dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 62.3' (19.0m) |
| Farve - stik | Beige, Green |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1490 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-1906015-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-1906020-8 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1504
- En del#:
1-1906015-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1537
- En del#:
1-1906020-5 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1281
- En del#:
1-1906020-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1659
- En del#:
1-1906015-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1511
- En del#:
1-1906015-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1691
- En del#:
1-1906015-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1777
- En del#:
1-1906014-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1441
- En del#:
1-1906015-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1787
- En del#:
1-1906020-4 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1426
- En del#:
1-1906020-1 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1712
- En del#:
1-1906020-7 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1243
- En del#:
1-1906015-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1496
- En del#:
1-1906015-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1891
- En del#:
1-1906015-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1965
- En del#:
1-1906020-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1405
- En del#:
1-1906015-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1798
- En del#:
1-1906020-9 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1434
- En del#:
1-1906020-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1580
- En del#:
1-1906020-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
1779

