1-1906053-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-1906053-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-1906053-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-1906053-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.548 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-1906053-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1582 pcs |
| Datablad | 1906053 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 49.2' (15.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Farve - stik | Beige, Yellow |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1582 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-1906053-5 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-1906053-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1869
- En del#:
1-1906052-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1524
- En del#:
1-1906052-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1496
- En del#:
1-1906054-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1674
- En del#:
1-1906053-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1643
- En del#:
1-1906053-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1261
- En del#:
1-1906052-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1631
- En del#:
1-1906053-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1526
- En del#:
1-1906054-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1445
- En del#:
1-1906054-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1633
- En del#:
1-1906053-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1344
- En del#:
1-1906053-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1665
- En del#:
1-1906054-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1695
- En del#:
1-1906054-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1799
- En del#:
1-1906052-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1397
- En del#:
1-1906053-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1771
- En del#:
1-1906053-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
2085
- En del#:
1-1906053-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1708
- En del#:
1-1906054-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1653
- En del#:
1-1906052-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1407

