1-501833-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-501833-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-501833-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-501833-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY,62.5/125UM,BAY,15M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-501833-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY,62.5/125UM,BAY,15M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5421 pcs |
| Datablad | 501833 |
| Produktfoto | 1-501833-0.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 49.2' (15.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Black |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 5421 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-501833-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-5050871-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PIN RCPT .050-.057 SOLDER - På lager:
139938
- En del#:
1-502128-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - På lager:
4347
- En del#:
1-50-SJ3000-BLK - producenter:
3M - Beskrivelse:
3M SJ3000 BLACK SCOTCHMATE HOOK - På lager:
2014
- En del#:
1-502128-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - På lager:
4474
- En del#:
1-50-3903-GREY - producenter:
3M - Beskrivelse:
TAPE DUCT CLOTH GRAY 1"X 50YDS - På lager:
15879
- En del#:
1-50-3903-WHITE - producenter:
3M - Beskrivelse:
TAPE DUCT CLOTH WHITE 1"X 50YDS - På lager:
12985
- En del#:
1-501380-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - På lager:
5040
- En del#:
1-50-3903-RED - producenter:
3M - Beskrivelse:
TAPE DUCT CLOTH RED 1"X 50YDS - På lager:
10504
- En del#:
1-502128-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - På lager:
5994
- En del#:
1-501833-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY,62.5/125,BAY, 2 M1 - På lager:
5704
- En del#:
1-502781-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
RECEPTACLE 2.5MM HYBRID - På lager:
5165
- En del#:
1-50-3903-YELLOW - producenter:
3M - Beskrivelse:
TAPE DUCT CLOTH YELLOW 1"X 50YDS - På lager:
10492
- En del#:
1-504014-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 140UM - På lager:
4876
- En del#:
1-501380-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - På lager:
5319
- En del#:
1-501457-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - På lager:
4679
- En del#:
1-504008-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 240UM - På lager:
4878
- En del#:
1-504008-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - På lager:
5066
- En del#:
1-502781-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
RECEPTACLE 2.5MM HYBRID - På lager:
4449
- En del#:
1-501457-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - På lager:
5634
