1-5349580-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5349580-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5349580-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-5349580-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 6 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.736 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-5349580-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1917 pcs |
| Datablad | 5349580 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | LSZH |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 36.1' (11.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 36.1' (11.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.10" (2.5mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1917 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-5349580-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-534972-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 16POS .100 VERT DUAL - På lager:
4512
- En del#:
1-534267-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 36POS .100 VERT DUAL - På lager:
31859
- En del#:
1-534974-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 42POS HORZ 2PC 3ROW - På lager:
6974
- En del#:
1-534267-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 30POS .100 VERT DUAL - På lager:
38895
- En del#:
1-5349580-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - På lager:
1764
- En del#:
1-5349573-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
5666
- En del#:
1-534267-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 6POS .100 DUAL GOLD - På lager:
73928
- En del#:
1-5349580-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - På lager:
1380
- En del#:
1-534975-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 40POS .100 R/A DUAL - På lager:
15025
- En del#:
1-534284-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
40 MODIV VRT DR SFMT W/TIN DIP - På lager:
1134
- En del#:
1-534267-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 50POS T/H GOLD 2.54MM - På lager:
19222
- En del#:
1-5349580-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - På lager:
1993
- En del#:
1-534267-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 16POS T/H GOLD 2.54MM - På lager:
64341
- En del#:
1-534284-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
28 MODIV VRT DR SFMT W/TIN DIP - På lager:
1499
- En del#:
1-534267-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 4POS VERT DL GOLD T/H - På lager:
78861
- En del#:
1-534975-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 60POS .100 R/A DUAL - På lager:
5477
- En del#:
1-534972-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 120POS .100 VERT DUAL - På lager:
4091
- En del#:
1-534975-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 50POS .100 R/A DUAL - På lager:
8749
- En del#:
1-5349573-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
5439
- En del#:
1-534975-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 70POS .100 R/A DUAL - På lager:
8322

