1-5492191-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5492191-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5492191-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-5492191-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.314 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-5492191-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2717 pcs |
| Datablad | 5492191 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 65dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/UPC 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Blue, Green |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC/UPC |
| 1. konnektor | SC/APC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2717 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-5492191-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-5492105-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 200 FT - På lager:
77
- En del#:
1-5492191-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
1992
- En del#:
1-5492105-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 25 FT - På lager:
183
- En del#:
1-5492105-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 300 FT - På lager:
69
- En del#:
1-5492249-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC 10M1 - På lager:
4178
- En del#:
1-5492231-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - På lager:
4305
- En del#:
1-5492187-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - På lager:
2199
- En del#:
1-5492105-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 150 FT - På lager:
89
- En del#:
1-5492105-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 125 FT - På lager:
95
- En del#:
1-5492105-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 100 FT - På lager:
111
- En del#:
1-5492191-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
3053
- En del#:
1-5492191-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
3039
- En del#:
1-5492105-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A MPO-MPO 12 FIBER 3.28 FT - På lager:
195
- En del#:
1-5492193-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - På lager:
2963
- En del#:
1-5492249-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC - På lager:
5566
- En del#:
1-5492191-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - På lager:
1901
- En del#:
1-5492187-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY FC-APC TO FC-APC 3MM - På lager:
2508
- En del#:
1-5492231-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - På lager:
5360
- En del#:
1-5492105-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA MPO-MPO 12 FIBER 175 FT - På lager:
78
- En del#:
1-5492193-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - På lager:
3275

