1-5492591-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5492591-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5492591-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-5492591-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 10M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.72 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | 1-5492591-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 10M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1937 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.52dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 50/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1937 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-5492591-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-5492231-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - På lager:
4305
- En del#:
1-5499206-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - På lager:
10785
- En del#:
1-5499141-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER RT/A 64POS .100 GOLD - På lager:
9234
- En del#:
1-5492193-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - På lager:
3275
- En del#:
1-5492591-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY - På lager:
4900
- En del#:
1-5492231-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - På lager:
5360
- En del#:
1-5499206-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - På lager:
17875
- En del#:
1-5492363-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN CABLE MPO-SC DUPLEX 15M - På lager:
169
- En del#:
1-5499160-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - På lager:
15364
- En del#:
1-5499206-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER VERT 64POS .100 GOLD - På lager:
11662
- En del#:
1-5492249-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC 10M1 - På lager:
4178
- En del#:
1-5499141-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER RT/A 60POS .100 GOLD - På lager:
10582
- En del#:
1-5499160-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - På lager:
14813
- En del#:
1-5492249-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC - På lager:
5566
- En del#:
1-5499141-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER RT/A 50POS .100 GOLD - På lager:
16186
- En del#:
1-5492362-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - På lager:
162
- En del#:
1-5492250-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDD SC-ST 10M1 - På lager:
5468
- En del#:
1-5499160-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER 64POS VERT GOLD - På lager:
14581
- En del#:
1-5492362-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - På lager:
179
- En del#:
1-5492193-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - På lager:
2963

