1-5502796-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5502796-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5502796-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-5502796-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 33 FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-5502796-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 33 FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5682 pcs |
| Datablad | 5502796 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.40dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST To ST 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Yellow |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST |
| 1. konnektor | ST |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 5682 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-5502796-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-5503546-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA F/O 62.5LDS SST BAY 30.0M - På lager:
4151
- En del#:
1-5503546-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA F/O 62.5LDS SST BAY 13 M1 - På lager:
4451
- En del#:
1-5502632-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - På lager:
31707
- En del#:
1-5503162-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY 2.5BAY SM DUAL 15M1 - På lager:
5446
- En del#:
1-5502796-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 65 FT - På lager:
4953
- En del#:
1-5503162-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY 2.5BAY SM DUAL 30M1 - På lager:
4666
- En del#:
1-5503137-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST DUPLEX - På lager:
17554
- En del#:
1-5502781-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - På lager:
31909
- En del#:
1-5501380-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - På lager:
30584
- En del#:
1-5502632-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - På lager:
20531
- En del#:
1-5502632-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - På lager:
44302
- En del#:
1-5503162-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM DUAL 2.5MM/2.5MM 4.58M1 - På lager:
6022
- En del#:
1-5503137-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST DUPLEX - På lager:
16646
- En del#:
1-5502781-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - På lager:
32259
- En del#:
1-5502781-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - På lager:
25334
- En del#:
1-5502632-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - På lager:
30420
- En del#:
1-5503162-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM DUAL 2.5MM/2.5MM 1.56M1 - På lager:
5619
- En del#:
1-5499925-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HEADER 50POS R/A .100 GOLD - På lager:
4656
- En del#:
1-5502776-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX - På lager:
25784
- En del#:
1-5503547-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA F/O 62.5LDS POLY OM BAY 30 - På lager:
4811

