1-5504958-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5504958-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5504958-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.145 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1646 pcs |
| Datablad | 5504958-1 |
| Produktfoto | 1-5504958-1.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 36.1' (11.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 36.1' (11.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1646 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504958-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
DF40HC(3.5)-50DS-0.4V(51) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD - På lager:
70678
