1-5504972-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5504972-2 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-5504972-2 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-5504972-2 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5/125UM LDS SC TO ST |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-5504972-2 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5/125UM LDS SC TO ST |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5566 pcs |
| Datablad | 5504972-1 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 20.0' (6.1m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC To ST 62.5/125 20.0' (6.1m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST |
| 1. konnektor | SC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 5566 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504972-2 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-5504971-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - På lager:
4850
- En del#:
1-5520250-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD - På lager:
76630
- En del#:
1-552027-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN CHAMP STRAIN RELIEF 50POS - På lager:
165242
- En del#:
1-5504971-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - På lager:
4886
- En del#:
1-552011-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
90 DEG COVER KIT 50 POS-BLK - På lager:
74972
- En del#:
1-5504972-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - På lager:
5421
- En del#:
1-552027-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF, 50 POS, CHAMP - På lager:
188301
- En del#:
1-5504971-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - På lager:
4047
- En del#:
1-552076-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STR/REL COVRKIT 180DEG 24CON 2PC - På lager:
46076
- En del#:
1-5504971-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - På lager:
4590
- En del#:
1-5504971-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - På lager:
4062
- En del#:
1-5504971-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - På lager:
4746
- En del#:
1-551379-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL,SPL. (.042) - På lager:
199
- En del#:
1-552296-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF 64 POS BLACK - På lager:
77680
- En del#:
1-552079-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COVER STR RLF 14POS 180DEG - På lager:
28598
- En del#:
1-551379-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL-SPECIAL - På lager:
187
- En del#:
1-5504972-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - På lager:
5226
- En del#:
1-5504971-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - På lager:
5690
- En del#:
1-5504971-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 100METER - På lager:
551
- En del#:
1-5504972-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - På lager:
4573

