1-6278898-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6278898-2 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6278898-2 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-6278898-2 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $24.347 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-6278898-2 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1573 pcs |
| Datablad | 6278898 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 39.4' (12.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 39.4' (12.0m) |
| Farve - stik | Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1573 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278898-2 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-6278899-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-ST - På lager:
1383
- En del#:
1-6278893-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 10M1 - På lager:
1635
- En del#:
1-6278900-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 13M - På lager:
1397
- En del#:
1-6318792-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PLUG ASSY 5P.FOR AUTO MOUNTER - På lager:
72394
- En del#:
1-6278901-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - På lager:
1227
- En del#:
1-6278895-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - På lager:
1335
- En del#:
1-6278890-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - På lager:
1214
- En del#:
1-6278901-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 12M - På lager:
1417
- En del#:
1-6278898-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - På lager:
1383
- En del#:
1-6278900-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - På lager:
1386
- En del#:
1-6278901-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 10M - På lager:
1670
- En del#:
1-6278884-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1225
- En del#:
1-6278898-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 10M - På lager:
1307
- En del#:
1-6278899-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-ST - På lager:
1246
- En del#:
1-6278899-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-ST - På lager:
1310
- En del#:
1-6278892-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - På lager:
1401
- En del#:
1-6278895-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 15M1 - På lager:
1391
- En del#:
1-6278893-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 15M1 - På lager:
1382
- En del#:
1-6278884-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1676
- En del#:
1-6278894-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 15M1 - På lager:
1127

