1-6374615-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6374615-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6374615-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-6374615-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.935 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | 1-6374615-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2334 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | PVDF |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | White |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2334 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-6374615-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-6374614-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 15M - På lager:
2376
- En del#:
1-6374647-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 15M1 - På lager:
1884
- En del#:
1-6374110-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 2.0MM - På lager:
5223
- En del#:
1-6374645-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 10M1 - På lager:
1820
- En del#:
1-6374518-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC 900UM BUF 10 SM - På lager:
5445
- En del#:
1-6374611-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 15M1 - På lager:
5565
- En del#:
1-6374647-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 10M1 - På lager:
2276
- En del#:
1-6374656-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M - På lager:
5367
- En del#:
1-6374615-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 15M - På lager:
1613
- En del#:
1-6374646-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1886
- En del#:
1-6374613-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 12M - På lager:
1995
- En del#:
1-6374612-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 MM SC-LC 15M - På lager:
2770
- En del#:
1-6374611-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 10M1 - På lager:
6115
- En del#:
1-6374612-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 MM SC-LC 10M - På lager:
3353
- En del#:
1-6374610-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC 15.15 - På lager:
5515
- En del#:
1-6374610-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC 10.15 - På lager:
4844
- En del#:
1-6374645-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 15M1 - På lager:
1642
- En del#:
1-6374615-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 0.5M - På lager:
3396
- En del#:
1-6374646-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1506
- En del#:
1-6374615-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC 6.25/125,2.0MM 10.7M - På lager:
1921

