1-6374659-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6374659-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6374659-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-6374659-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.672 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-6374659-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3196 pcs |
| Datablad | 6374659 Drawing |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | PVDF |
| Andre navne | 163746590 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.21dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 3196 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-6374659-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-6374658-4 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 0.4M - På lager:
2619
- En del#:
1-6376826-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PLUG 12POS 0.8MM TIN SMD - På lager:
65057
- En del#:
1-6374658-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 1.5M - På lager:
3309
- En del#:
1-638514-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
0.64MM, 6 POSN SEALED PLUG ASSY - På lager:
6987
- En del#:
1-6374658-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 6.08M - På lager:
2763
- En del#:
1-6374646-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1506
- En del#:
1-6374647-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 10M1 - På lager:
2276
- En del#:
1-6374656-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M - På lager:
5367
- En del#:
1-638514-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
0.64MM, 6 POSITION SEALED PLUG - På lager:
6190
- En del#:
1-638514-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
0.64MM, 6 POSITION SEALED PLUG - På lager:
7431
- En del#:
1-6374659-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 15M1 - På lager:
2463
- En del#:
1-638817-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FAKRA JACK R/A 50 OHM PCB - På lager:
20122
- En del#:
1-6376038-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 12POS 0.8MM SMD TIN - På lager:
60107
- En del#:
1-638008-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
040 SERIES 16 POSN CAP ASSY - På lager:
32048
- En del#:
1-6374646-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1886
- En del#:
1-6374647-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 15M1 - På lager:
1884
- En del#:
1-6374658-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 76.2M - På lager:
542
- En del#:
1-6376818-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
EMBOSS ASSY GIGA I/O CONN. HDR L - På lager:
22059
- En del#:
1-6374658-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 30.3M - På lager:
1317
- En del#:
1-6374659-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 12M - På lager:
2543

