1-6435025-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6435025-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6435025-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-6435025-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $638.399 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-6435025-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 52 pcs |
| Datablad | 6435025 Drawing |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 190.0' (57.9m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.84dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 190.0' (57.9m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Trunk |
| Kabeldiameter | 0.53" (13.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 52 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-6435025-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-6435025-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
67
- En del#:
1-6435025-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
58
- En del#:
1-6435025-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
65
- En del#:
1-6435027-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
19
- En del#:
1-6435027-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
24
- En del#:
1-6435025-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
66
- En del#:
1-6435027-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
21
- En del#:
1-6435027-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
26
- En del#:
1-6435025-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
71
- En del#:
1-6435025-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
71
- En del#:
1-6435025-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
52
- En del#:
1-6435025-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
59
- En del#:
1-6435027-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
22
- En del#:
1-6435027-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
23
- En del#:
1-6435027-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
18
- En del#:
1-6435024-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - På lager:
115
- En del#:
1-6435027-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
20
- En del#:
1-6435027-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
20
- En del#:
1-6435027-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - På lager:
21
- En del#:
1-6435025-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
66

