1-6754410-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6754410-7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1-6754410-7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1-6754410-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,XG,MTRJ-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.084 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1-6754410-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,XG,MTRJ-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1083 pcs |
| Datablad | 6754410 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 55.8' (17.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 55.8' (17.0m) |
| Farve - stik | Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1083 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1-6754410-7 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-6754411-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1375
- En del#:
1-6754410-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1581
- En del#:
1-6754410-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1698
- En del#:
1-6754410-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1238
- En del#:
1-6754399-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - På lager:
1088
- En del#:
1-6754410-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1321
- En del#:
1-6754410-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - På lager:
1047
- En del#:
1-6754411-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - På lager:
1016
- En del#:
1-6754410-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1195
- En del#:
1-6754410-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - På lager:
1155
- En del#:
1-6754411-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1246
- En del#:
1-6754411-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1339
- En del#:
1-6754411-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1541
- En del#:
1-6754411-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1448
- En del#:
1-6754410-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1644
- En del#:
1-6754410-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1221
- En del#:
1-6754399-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A, 1.8MM, ZIP OFNP, LC-LC - På lager:
979
- En del#:
1-6754411-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - På lager:
1196
- En del#:
1-6754411-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1100
- En del#:
1-6754399-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - På lager:
1254

