1435356-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1435356-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1435356-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1435356-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 1M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1435356-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 1M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 6020 pcs |
| Datablad | AMPTRAC Cable Assemblies |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | AMPTrac |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFCR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 6020 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1435356-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1435353-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 1M - På lager:
5092
- En del#:
1435353-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 2M - På lager:
4364
- En del#:
1435355-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 3M - På lager:
4840
- En del#:
1435353-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 7M - På lager:
4075
- En del#:
1435357-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 3M - På lager:
4315
- En del#:
1435355-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 2M - På lager:
5844
- En del#:
1435357-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 1M - På lager:
4896
- En del#:
1435357-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 2M - På lager:
5077
- En del#:
1435357-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 7M - På lager:
5710
- En del#:
1435356-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 2M - På lager:
4716
- En del#:
1435353-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 5M - På lager:
5034
- En del#:
1435356-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 7M - På lager:
4941
- En del#:
1435357-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 5M - På lager:
4159
- En del#:
1435356-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 5M - På lager:
4205
- En del#:
1435355-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 1M - På lager:
4298
- En del#:
1435355-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 7M - På lager:
5707
- En del#:
1435356-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 3M - På lager:
5277
- En del#:
1435353-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 3M - På lager:
5806
- En del#:
1435355-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 5M - På lager:
4217


