1435790-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1435790-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1435790-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1435790-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A DUP LC XG50 AMPTRACS 4M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $29.141 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1435790-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A DUP LC XG50 AMPTRACS 4M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1299 pcs |
| Datablad | 1435790 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | AMPTrac |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | LSZH |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 13.1' (4.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 13.1' (4.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1299 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1435790-4 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
14070520 - producenter:
American Electrical, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH SHAFT EXTENSION 7.9" - På lager:
13180

