1906014-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1906014-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1906014-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1906014-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.26 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1906014-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1808 pcs |
| Datablad | 1906014 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 29.5' (9.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 29.5' (9.0m) |
| Farve - stik | Beige, Yellow |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1808 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1906014-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1906014-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1793
- En del#:
1906013-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
2124
- En del#:
1906015-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1961
- En del#:
1906014-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
2204
- En del#:
1906015-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
2044
- En del#:
1906015-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1964
- En del#:
1906017-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC ROS LC ZIPCORD 50 ORN - På lager:
2219
- En del#:
1906013-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
2078
- En del#:
1906015-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
2123
- En del#:
1906016-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC ORNG LC ZIPCORD 50 ORG - På lager:
2016
- En del#:
1906014-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A FO LC YLW LC ZIPCORD 50 ORNG - På lager:
2552
- En del#:
1906014-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1832
- En del#:
1906013-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
2196
- En del#:
1906015-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A FO LC GRN LC ZIPCORD 50 ORNG - På lager:
2418
- En del#:
1906014-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
2280
- En del#:
1906015-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1996
- En del#:
1906014-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
2051
- En del#:
1906015-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1931
- En del#:
1906013-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1716
- En del#:
1906015-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
2092

