1906052-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1906052-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1906052-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1906052-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.351 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1906052-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2365 pcs |
| Datablad | 1906052 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 16.4' (5.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Farve - stik | Beige, Blue |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2365 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1906052-5 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1906053-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
2333
- En del#:
1906051-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - På lager:
1970
- En del#:
1906052-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC BLU LC ZIPCORD 62.5 ORN - På lager:
2312
- En del#:
1906053-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC YLW LC ZIPCORD 62.5 ORN - På lager:
2567
- En del#:
1906053-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - På lager:
2226
- En del#:
1906053-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1905
- En del#:
1906051-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - På lager:
2266
- En del#:
1906052-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
2118
- En del#:
1906053-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
2169
- En del#:
1906052-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1926
- En del#:
1906052-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
2224
- En del#:
1906052-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
1995
- En del#:
1906051-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC RED - På lager:
1884
- En del#:
1906051-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - På lager:
2109
- En del#:
1906052-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
2131
- En del#:
1906051-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - På lager:
2222
- En del#:
1906052-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
2189
- En del#:
1906053-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - På lager:
2345
- En del#:
1906052-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - På lager:
2501
- En del#:
1906051-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - På lager:
1643

