1906054-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1906054-7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1906054-7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1906054-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.029 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1906054-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1985 pcs |
| Datablad | 1906054 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 23.0' (7.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.51dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Farve - stik | Beige, Green |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1985 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 1906054-7 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1906056-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - På lager:
2038
- En del#:
1906053-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1905
- En del#:
1906054-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
2121
- En del#:
1906054-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
2143
- En del#:
1906054-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
2370
- En del#:
1906053-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - På lager:
2226
- En del#:
1906056-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC ROS LC ZIPCORD 62.5 ORN - På lager:
2202
- En del#:
1906056-4 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - På lager:
2297
- En del#:
1906053-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
2333
- En del#:
1906054-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC GRN LC ZIPCORD 62.5 ORN - På lager:
2275
- En del#:
1906056-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - På lager:
1757
- En del#:
1906056-7 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - På lager:
1847
- En del#:
1906055-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA FO LC ORNG LC ZIPCORD 62.5ORN - På lager:
2322
- En del#:
1906053-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
2169
- En del#:
1906056-5 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - På lager:
1820
- En del#:
1906053-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1838
- En del#:
1906053-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - På lager:
1690
- En del#:
1906054-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1839
- En del#:
1906054-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - På lager:
1831
- En del#:
1906056-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - På lager:
2145

