2-1906014-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-1906014-2 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-1906014-2 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-1906014-2 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.791 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-1906014-2 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1248 pcs |
| Datablad | 1906014 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 72.2' (22.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 72.2' (22.0m) |
| Farve - stik | Beige, Yellow |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1248 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906014-2 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-1906013-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1053
- En del#:
2-1906013-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1408
- En del#:
2-1906013-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1298
- En del#:
2-1906014-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1381
- En del#:
2-1906013-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1210
- En del#:
2-1906014-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1280
- En del#:
2-1906013-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1436
- En del#:
2-1906014-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1209
- En del#:
2-1906014-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1378
- En del#:
2-1906014-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1346
- En del#:
2-1906015-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1429
- En del#:
2-1906015-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1512
- En del#:
2-1906014-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1185
- En del#:
2-1906013-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1175
- En del#:
2-1906014-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1254
- En del#:
2-1906014-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
1054
- En del#:
2-1906013-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1099
- En del#:
2-1906013-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - På lager:
1005
- En del#:
2-1906014-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
972
- En del#:
2-1906015-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
1286

