2-5349580-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-5349580-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-5349580-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-5349580-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 6 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.651 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-5349580-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1349 pcs |
| Datablad | 5349580 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | LSZH |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 82.0' (25.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 82.0' (25.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.10" (2.5mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1349 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-5349580-5 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-534998-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 56POS DL VERT .100 - På lager:
4192
- En del#:
2-534998-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 54POS DL VERT .100 - På lager:
5886
- En del#:
2-534237-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 30POS .100 VERT AU - På lager:
45209
- En del#:
2-534236-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 50POS .100 DUAL T/H AU - På lager:
17128
- En del#:
2-534237-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
31 MODII VRT SR CE 100/115 - På lager:
35402
- En del#:
2-534237-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 24POS .100 VERT - På lager:
40119
- En del#:
2-5349565-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - På lager:
1672
- En del#:
2-534998-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 40POS .100 VERT DUAL - På lager:
21992
- En del#:
2-5353689-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PLUG 20POS .5MM DUAL SMT - På lager:
4001
- En del#:
2-534237-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 22POS .100 VERT - På lager:
4860
- En del#:
2-5349573-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
3490
- En del#:
2-535512-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 28POS .100 RT/A DUAL - På lager:
34936
- En del#:
2-534998-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 50POS .100 VERT DUAL - På lager:
23150
- En del#:
2-535512-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 26POS .100 RT/A DUAL - På lager:
45939
- En del#:
2-534237-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 25POS .100 VERT - På lager:
33183
- En del#:
2-534236-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 54POS .100 DUAL T/H AU - På lager:
14757
- En del#:
2-5353515-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PLUG 20POS DL VERT 0.5MM - På lager:
44934
- En del#:
2-5349573-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
3966
- En del#:
2-5353687-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECPT 20POS .5MM DUAL SMT - På lager:
4304
- En del#:
2-5353512-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 20POS VERT BRD-BRD - På lager:
64897

