2-6278028-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6278028-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6278028-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6278028-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.341 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6278028-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1491 pcs |
| Datablad | 6278028 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 95.1' (29.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.54dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 95.1' (29.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1491 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278028-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-6278027-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-ST - På lager:
1443
- En del#:
2-6278028-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M20 - På lager:
1413
- En del#:
2-6278032-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
1457
- En del#:
2-6278032-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1637
- En del#:
2-6278032-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1683
- En del#:
2-6278032-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
1454
- En del#:
2-6278028-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1207
- En del#:
2-6278032-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1233
- En del#:
2-6278028-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
1385
- En del#:
2-6278032-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
1365
- En del#:
2-6278030-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 MTRJ-SC - På lager:
1613
- En del#:
2-6278028-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1415
- En del#:
2-6278028-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1369
- En del#:
2-6278028-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1380
- En del#:
2-6278032-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1698
- En del#:
2-6278028-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1717
- En del#:
2-6278028-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1266
- En del#:
2-6278031-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SMF LSZH ZIP SC-MTRJ 20M - På lager:
1983
- En del#:
2-6278028-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1545
- En del#:
2-6278032-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1530

