2-6278884-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6278884-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6278884-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6278884-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,50,MTRJ-ST |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $31.185 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6278884-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,50,MTRJ-ST |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1049 pcs |
| Datablad | 6278884 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 65.6' (20.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 65.6' (20.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1049 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278884-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-6278893-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 4M1 - På lager:
1068
- En del#:
2-6278894-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
1102
- En del#:
2-6278895-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
942
- En del#:
2-6278881-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 20M1 - På lager:
1006
- En del#:
2-6278892-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - På lager:
1253
- En del#:
2-6278892-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - På lager:
997
- En del#:
2-6278879-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 20M1 - På lager:
1003
- En del#:
2-6278890-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - På lager:
889
- En del#:
2-6278890-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - På lager:
1161
- En del#:
2-6278879-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 25M1 - På lager:
951
- En del#:
2-6278878-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 20M1 - På lager:
1233
- En del#:
2-6278878-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 25M1 - På lager:
1048
- En del#:
2-6278880-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-SC - På lager:
959
- En del#:
2-6278880-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 20M1 - På lager:
1213
- En del#:
2-6278883-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1157
- En del#:
2-6278883-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 20M1 - På lager:
1092
- En del#:
2-6278884-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1051
- En del#:
2-6278893-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - På lager:
1089
- En del#:
2-6278881-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1096
- En del#:
2-6278891-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - På lager:
1099

