2-6374611-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6374611-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6374611-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6374611-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.249 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6374611-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4887 pcs |
| Datablad | 6374611 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | PVDF |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 65.6' (20.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.21dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Low Smoke |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To SC 65.6' (20.0m) |
| Farve - stik | White |
| Farve - Kabel | White |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 4887 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6374611-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-6339191-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - På lager:
21101
- En del#:
2-6374613-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 25M - På lager:
1169
- En del#:
2-6278900-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - På lager:
1187
- En del#:
2-6374611-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 25M1 - På lager:
5284
- En del#:
2-6368011-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STK MJ,2X1,SHLD,-/-/G/Y LEDS - På lager:
8882
- En del#:
2-6374039-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125, PLNM ZIP, SC 20 - På lager:
4937
- En del#:
2-6374647-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-LC - På lager:
1441
- En del#:
2-6339191-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - På lager:
28532
- En del#:
2-6374109-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 26M - På lager:
2495
- En del#:
2-6278900-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-ST - På lager:
1092
- En del#:
2-6374646-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1270
- En del#:
2-6374613-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 22M - På lager:
1564
- En del#:
2-6278901-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - På lager:
1139
- En del#:
2-6368144-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MOD JACK COMBO R/A SHLD - På lager:
5627
- En del#:
2-6374646-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1483
- En del#:
2-6278901-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - På lager:
1117
- En del#:
2-6374615-5 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 25M - På lager:
1179
- En del#:
2-6374645-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 20M1 - På lager:
1410
- En del#:
2-6374645-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 25M1 - På lager:
1419
- En del#:
2-6374647-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 20M1 - På lager:
1603

