2-6588719-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6588719-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6588719-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6588719-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A MTRJ-LC DUP OFNR XG |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $35.522 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6588719-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A MTRJ-LC DUP OFNR XG |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 993 pcs |
| Datablad | 6588719 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 65.6' (20.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To MT-RJ 50/125 65.6' (20.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 993 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6588719-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-655830-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ISOLATIONSCRIMPER - På lager:
494
- En del#:
2-6588573-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA50,MTRJ-SC - På lager:
1164
- En del#:
2-6600330-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXL VERT HDR 2P+24S+2P - På lager:
18762
- En del#:
2-6588719-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ-LC DUP OFNR XG - På lager:
891
- En del#:
2-6568352-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 3.0T ST - ST 20M - På lager:
2629
- En del#:
2-6600333-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXL VERT HDR 3P+24S+3P - På lager:
13227
- En del#:
2-6588573-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA50,MTRJ-SC - På lager:
977
- En del#:
2-6600333-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXL VERT HDR 6ACP+24S+8P - På lager:
11752
- En del#:
2-6600333-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXLVERTHDR4P+16S+3P - På lager:
11849
- En del#:
2-655830-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ISOLATIONSCRIMPER - På lager:
462
- En del#:
2-6600330-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXL VERT HDR 4P+36S+4P - På lager:
7635
- En del#:
2-6600130-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXLR/AHDRDB2P+24S+4P - På lager:
21353
- En del#:
2-659650-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
SPRING, COMPRESSION - På lager:
41486
- En del#:
2-655830-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ISOLATIONSCRIMPER - På lager:
636
- En del#:
2-655831-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ISOLATIONSCRIMPER - På lager:
639
- En del#:
2-657555-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
DRAHTCRIMPER - På lager:
649
- En del#:
2-6600333-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXL VERT HDR 10P+24S+12P - På lager:
5598
- En del#:
2-6600333-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MBXL VERT HDR 10P+24S+12P - På lager:
6872
- En del#:
2-657555-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
WIRE CRIMPER - På lager:
561
- En del#:
2-657555-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
DRAHTCRIMPER - På lager:
667

