2-6693182-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6693182-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6693182-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $411.461 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 94 pcs |
| Datablad | 6693182 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 328.1' (100.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.65dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 328.1' (100.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 94 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6693182-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
EP20K160EFC144-1 - producenter:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Beskrivelse:
IC FPGA - På lager:
4389

