2-6754412-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6754412-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6754412-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6754412-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,XG,MTRJ-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $35.543 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6754412-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,XG,MTRJ-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 990 pcs |
| Datablad | 6754412 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 82.0' (25.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.54dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 82.0' (25.0m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 990 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6754412-5 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-6754411-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
968
- En del#:
2-6754413-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC BLU - På lager:
1264
- En del#:
2-6754411-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
951
- En del#:
2-6754413-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1072
- En del#:
2-6754413-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
965
- En del#:
2-6754411-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
907
- En del#:
2-6754411-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
991
- En del#:
2-6754412-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
905
- En del#:
2-6754412-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
884
- En del#:
2-6754411-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1000
- En del#:
2-6754412-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC GRN - På lager:
1340
- En del#:
2-6754412-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
792
- En del#:
2-6754412-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1203
- En del#:
2-6754412-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1205
- En del#:
2-6754413-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1095
- En del#:
2-6754412-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1083
- En del#:
2-6754413-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1061
- En del#:
2-6754412-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1112
- En del#:
2-6754413-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
1023
- En del#:
2-6754412-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
853

