2-6828318-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6828318-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2-6828318-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2-6828318-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $27.58 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2-6828318-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1170 pcs |
| Datablad | 6828318 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 65.6' (20.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 65.6' (20.0m) |
| Farve - stik | Gray |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1170 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2-6828318-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2-683403-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL, COMBINATION - På lager:
438
- En del#:
2-6828317-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC DUP - På lager:
1123
- En del#:
2-683452-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL - På lager:
543
- En del#:
2-683452-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL - På lager:
511
- En del#:
2-6828281-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - På lager:
931
- En del#:
2-6828247-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,MTRJ-SC - På lager:
1323
- En del#:
2-683452-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL - På lager:
413
- En del#:
2-6828247-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,MTRJ-SC - På lager:
1465
- En del#:
2-683403-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL, COMBINATION - På lager:
454
- En del#:
2-6828284-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - På lager:
1011
- En del#:
2-683452-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL - På lager:
479
- En del#:
2-6828318-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - På lager:
1307
- En del#:
2-683403-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL, COMBINATION - På lager:
504
- En del#:
2-6828317-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - På lager:
802
- En del#:
2-683452-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL - På lager:
516
- En del#:
2-6828317-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - På lager:
1005
- En del#:
2-6828318-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - På lager:
1157
- En del#:
2-6828317-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - På lager:
864
- En del#:
2-6828281-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - På lager:
1002
- En del#:
2-6828284-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - På lager:
1037

