2061980-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2061980-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 2061980-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 2061980-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $52.598 | $49.504 | $47.957 | $44.863 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 2061980-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 689 pcs |
| Datablad | 2061980 Preliminary Datasheet |
| Produktfoto | 2061980-3.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | FullAXS Mini |
| Retur tab | 45dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | A124371 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 9.8' (3.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To Mini LC Duplex 9/125 9.8' (3.0m) |
| Farve - stik | Black, Blue |
| Farve - Kabel | Black |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.19" (4.8mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | Mini LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 689 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 2061980-3 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
2061926-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K - På lager:
1218
- En del#:
206227-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT HSG FMALE 7POS PNL MT - På lager:
28130
- En del#:
2062 - producenter:
Keystone Electronics Corp. - Beskrivelse:
SHLDR SCREW CHEESE SLOTTED #4-40 - På lager:
149904
- En del#:
2061664-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOKIT FULLAXS FIELD INSTALL KIT - På lager:
1613
- En del#:
2061933-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FULLPWR MINI FIELD INSTALL ASSY - På lager:
1244
- En del#:
206227-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT HSG FMALE 7POS INLINE - På lager:
38804
- En del#:
2061531-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOSM G657 LEAD 1.8MZ LC ULTRA SH - På lager:
2511
- En del#:
2061531-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOSM G657 LEAD 1.8MZ LC ULTRA SH - På lager:
3157
- En del#:
2061980-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - På lager:
832
- En del#:
206226-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PLUG HSG MALE 7POS INLINE - På lager:
18922
- En del#:
2061973-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FULLPROOF140 MINI FIELD INSTALL - På lager:
1655
- En del#:
2061953-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FULLAXS MINI BULKHEAD CAP - På lager:
11349
- En del#:
2061980-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - På lager:
676
- En del#:
206210-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIN - På lager:
57318
- En del#:
206210-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIN CONT POSTED NO 20 - På lager:
42441
- En del#:
2061548-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOSM PIGTAIL 4.8MM FULLAXS LC/ - På lager:
920
- En del#:
206205-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN CABLE CLAMP SZ 23 1 3/8-18 - På lager:
31926
- En del#:
206207-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT HSG MALE 3POS INLINE - På lager:
26620
- En del#:
2061980-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI - På lager:
855
- En del#:
2061981-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FULLAXS MINI BULKHEAD - På lager:
6742
