3-6278032-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6278032-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6278032-5 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 3-6278032-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $30.357 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 3-6278032-5 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1048 pcs |
| Datablad | 6278032 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 114.8' (35.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.55dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 114.8' (35.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | MT-RJ |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1048 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 3-6278032-5 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
3-6278033-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,MTRJ-MTRJ - På lager:
1691
- En del#:
3-6278032-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1116
- En del#:
3-6278028-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5 OFNP MTRJ-SC DUP - På lager:
1004
- En del#:
3-6278032-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1134
- En del#:
3-6278032-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
1437
- En del#:
3-6278199-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1448
- En del#:
3-6278032-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1269
- En del#:
3-6278127-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
SC SIMPLX/MT-RJ 30M1 C/A - På lager:
1265
- En del#:
3-6278028-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1131
- En del#:
3-6278031-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SMF LSZH ZIP SC-MTRJ 30M - På lager:
1533
- En del#:
3-6278126-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-SC - På lager:
1007
- En del#:
3-6278028-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
1012
- En del#:
3-6278032-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1021
- En del#:
3-6278298-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,MTRJ-ST - På lager:
1735
- En del#:
3-6278032-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1334
- En del#:
3-6278128-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ/MT-RJ 30M1 C/A - På lager:
1417
- En del#:
3-6278028-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
929
- En del#:
3-6278032-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1267
- En del#:
3-6278032-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - På lager:
1250
- En del#:
3-6278028-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - På lager:
963

