3-6435070-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6435070-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6435070-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 3-6435070-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $372.174 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 3-6435070-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 93 pcs |
| Datablad | 6435070 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 45dB |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 390.0' (118.9m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.83dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 390.0' (118.9m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.31" (7.8mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 93 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 3-6435070-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
3-6437151-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 25POS 1.91MM 2" - På lager:
64864
- En del#:
3-6435070-7 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
109
- En del#:
3-6437158-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP JUMPR 1.27MM 3" - På lager:
1863262
- En del#:
3-6435070-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
99
- En del#:
3-6435070-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
4171
- En del#:
3-643588-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 9POS 24AWG MTA-100 - På lager:
5977
- En del#:
3-6437006-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PLUG 50POS .100 PCB IDC - På lager:
4865
- En del#:
3-6435070-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
6048
- En del#:
3-6435070-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
5807
- En del#:
3-6435029-9 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 50 24F OFNP MPO - På lager:
38
- En del#:
3-6435070-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM 12F OFNP MPO - På lager:
5316
- En del#:
3-6437132-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 18POS 1.27MM 3.5" - På lager:
54716
- En del#:
3-6437132-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 7POS 1.27MM 3.5" - På lager:
65625
- En del#:
3-6437132-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 26POS 1.27MM 3.5" - På lager:
37078
- En del#:
3-6435070-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
5287
- En del#:
3-6437021-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FSKT IDC S 34 30AU - På lager:
14391
- En del#:
3-6435070-8 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA SM 12F OFNP MPO - På lager:
89
- En del#:
3-643586-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 7POS 24AWG MTA-100 - På lager:
94102
- En del#:
3-6435070-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA SM 12F OFNP MPO - På lager:
105
- En del#:
3-6437125-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 2.75" - På lager:
47105

