3-6754272-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6754272-8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 3-6754272-8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 3-6754272-8 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $534.08 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 3-6754272-8 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 66 pcs |
| Datablad | Secure Fiber Optic Catalog |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 380.0' (115.8m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.92dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 380.0' (115.8m) |
| Farve - stik | Yellow |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.30" (7.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO Secure |
| 1. konnektor | MPO Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 66 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 3-6754272-8 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
3-6754410-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
735
- En del#:
3-6754272-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
76
- En del#:
3-6754272-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
60
- En del#:
3-6754410-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
878
- En del#:
3-6754272-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
65
- En del#:
3-6754272-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
63
- En del#:
3-6754410-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
842
- En del#:
3-66507-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PIN 24-28AWG GOLD CRIMP - På lager:
4912
- En del#:
3-6754272-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
70
- En del#:
3-6754410-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
948
- En del#:
3-6754272-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
80
- En del#:
3-6754410-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
733
- En del#:
3-6754410-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
945
- En del#:
3-6754272-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
63
- En del#:
3-6754272-1 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
67
- En del#:
3-6754410-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
825
- En del#:
3-6754410-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
813
- En del#:
3-66507-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN PIN 24-28AWG GOLD CRIMP - På lager:
5866
- En del#:
3-6754272-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
75
- En del#:
3-6754410-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
866

